Türkiye’nin En Ünlü En Lüks Otelleri ve Konaklama Seçenekleri

Türkiye, muhteşem doğası ve her daim tadına varılabilen güneşi ile hem yurt içinden hem yurt dışından birçok misafir ağırlamakta. Özellikle; Ege, Akdeniz ve İç Anadolu’daki oteller neredeyse her kesimden insanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte hizmet sunuyor. Türkiye’de turizm sektöründe hizmet veren otellerin önemli bir kısmı özellikle yabancı misafirler tarafından profesyonellik ve kaliteli hizmet açısından çok beğenilerek, tam puan alıyor. Eğer siz de aileniz veya sevdiklerinizle; tatil sınırlarının çok ötesinde, nitelikli vakit geçirip, her dakika eğlenebileceğiniz, bunu yaparken de lüksten ve kaliteden ödün vermeden doğayla iç içe olup dinlenebileceğiniz bir alternatif düşünüyorsanız, Türkiye’deki lüks otel tatilleri tam da sizler için tasarlandı. Türkiye’deki lüks otellerde konakladığınız takdirde; yeme içme, ulaşım ve transfer, gün içi etkinlikler ve eğlenceler gibi konuları düşünüp, kendinize dert etmenize gerek yok. Sizler için bütün bu detayları tek tek inceleyen ve planlayan, size en kaliteli ve en profesyonel hizmeti ulaştırmaya çalışan, bunu yaparken de tek ölçüt olarak müşterilerinin memnuniyetini baz alan otel yönetimine ve lüks işletmeciliğe güvenmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye’deki En Ünlü Lüks Resort Oteller ve Konaklama Seçenekleri

Türkiye’de sayıları bir hayli fazla olan lüks otel zincirleri arasında, ailenizle ve sevdiklerinizle en fazla keyif alabileceğiniz konaklama seçeneklerini sizler için derledik:

  • Gloria Serenity (Antalya): Sizin için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen Gloria Serenity, misafirlerine doğa ile iç içe bir tatil fırsatı sunuyor. İçindeki sekiz restoranı, SPA merkezleri, farklı büyüklükteki havuzları, gece eğlenceleri ve üç farklı büyüklükteki golf sahalarıyla lüksün gerçek tanımı bu otelde yapılabilir.
  • Montana Pine Resort (Fethiye): Etrafı çam ağaçları ve yeşilin bin bir tonuyla süslü Montana Pine, ziyaretçileri için asla kaliteden ödün vermiyor. Ölüdeniz’in kalbinde, bambu kamelyaların içinde oturup, sabahları gökyüzünde süzülen paraşütçüleri izleyerek kahvaltınızı yapmak isterseniz, Montana Pine doğru seçim. Spor ile masaj salonları ve birden fazla havuz seçeneğinin yanı sıra, Fethiye ve etrafında düzenlenen doğa sporları ve yürüyüş organizasyonlarını da sizlere sunan Montana Pine, şu zamana kadar misafirlerden tam puan aldı.
  • Regnum Carya (Antalya): Eğer günlük iş yaşamının stresini golf ile atmak istiyorsanız, Regnum Carya doğru adres. Lüks resort deneyiminin yanı sıra, misafirlerine dünya mutfağından her gün farklı bir seçenek sunan Regnum Carya, misafirlerine oldukça profesyonel bir hizmet sunuyor.